Adobe Creative Cloud pro studenty

Adobe začal v poslední době (asi jeden nebo dva roky) nabízet své produkty i ve formě měsíčního předplatného. Celý balík všech aplikací stojí asi 60€ měsíčně. Podle mě je to rozhodně krok správným směrem – pro nově vznikající firmy a začínající freelancery zmizela nutnost investovat několik desítek tisíc do softwarového vybavení. Pro Adobe se zcela jistě snížila míra pirátství (protože jen málo firem a jednotlivců tyto velké částky měli). Adobe má nicméně pro studenty denního studia ještě zajímavější nabídku.

Plná verze Adobe Creative Cloud za 20€ měsíčně

Za v přepočtu 550 Kč měsíčně (~ jeden skromný večer v klubu) můžete mít nejen populární Photoshop, ale i Adobe Illustrator, Premiere a spoustu další nástrojů pro úpravu digitálních médií.

Jedná se o promo akci na první rok, musíte si tedy ohlídat, abyste účet po 12 měsících zrušili, jinak se začne účtovat standardní cena. Nic vám ale nebrání si poté zaregistrovat účet nový (možná bude potřeba jiná platební karta, ještě jsem to nezkoušel).

A to nejlepší na závěr. V EULA podmínkách společnost Adobe neuvádí, že je vyloučeno komerční použití. Můžete tak celý tento balík používat i pro placené soukromé projekty.

Jen malá informace na závěr – v průběhu prvního měsíce můžete své členství ukončit. Po prvním měsíci už členství nelze vypovědět (v rámci 12 měsíců).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>