Napojení autobazaru na Aukro

Několik posledních let bylo pro majitele autobazarů možné inzerovat jejich nabídku na největším aukčním serveru Aukro.cz. Bylo to díky spolupráci se serverem Otomoto.cz, kam se exportovala celá nabídka (nejčastěji z programu Autosoft). Nicméně před několika měsíci Otomoto a Aukro spolupráci ukončili a nabídka aut a motorek na Aukru značně prořídla.

Před několika týdny jsem s jedním z mých klientů řešil problém, jak opět jednoduše inzerovat na Aukru (ideálně úplně bez práce). Navrhnul jsem mu řešení, kdy se data sama přelévají a on do toho nemusí vůbec zasahovat. V současné době toto řešení intenzivně testuji a během ledna se dostaneme k první produkční verzi. Inzerce aut a motorek  na Aukru je zatím zdarma, a tak jsem sám zvědavý, jaký přínos tento krok bude mít.

Chcete podobné řešení i do vašeho autobazaru? Pokud používáte na správu Autosoft, do týdne můžete inzerovat na Aukru. Jestli používáte něco jiného, určitě to taky nějak vyřešíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>